Ochrana osobních údajů

Úvod

Vítejte na webové stránce ondrejkocar.cz. Tato stránka je provozována a spravována Ondřej Kočar (dále jen „správce“). V této zásadě ochrany osobních údajů vám vysvětlíme, jak shromažďujeme, používáme a chráníme vaše osobní údaje. Přečtěte si prosím tuto zásadu pečlivě a uvědomte si svá práva ohledně ochrany osobních údajů.

Shromažďování osobních údajů

Informace, které nám poskytujete

Při používání našeho webu můžeme shromažďovat následující typy osobních údajů:

Cookies

Na našem webu používáme soubory cookie ke sledování chování uživatelů a vylepšení uživatelského zážitku.

Použití osobních údajů

Vaše osobní údaje mohou být použity k následujícím účelům:

Ochrana osobních údajů

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Přijímáme nezbytná opatření k ochraně osobních údajů před ztrátou, neoprávněným přístupem, zneužitím, únikem, poškozením nebo neoprávněným zveřejněním.

Odkazy na třetí strany

Na našem webu mohou být odkazy na třetí strany. Tyto stránky mají vlastní zásady ochrany osobních údajů, za které nejsme zodpovědní. Doporučujeme vám, abyste si přečetli zásady ochrany osobních údajů každé webové stránky, kterou navštívíte.

Vaše práva

Máte právo žádat o přístup k informacím o tom, jaké osobní údaje o vás máme, a můžete požádat o opravu nebo smazání těchto údajů.

Kontaktujte nás

Pro jakékoli otázky týkající se naší zásady ochrany osobních údajů nebo jakýchkoli otázek ohledně vašich osobních údajů nás kontaktujte na kocar.ondrej@centrum.cz .

Aktualizace zásady ochrany osobních údajů

Tato zásada ochrany osobních údajů může být občas aktualizována. Změny budou zveřejněny na této stránce a začnou platit ihned po zveřejnění.